Kısa Süreli %20 indirim kampanyasını kaçırmayın!
Cevizli Mahallesi, Zuhal Caddesi Ritim İstanbul Plaza, B Blok, No: 44 Maltepe/İSTANBUL

E-Tahsilat 

Tahsilat ürünü ile dijital ortamda sanal POS üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Üstelik gönderilen e-Fatura, e-Arşiv Fatura veya e-Mutabakat gibi uygulamalara ödeme linki butonu ekleyerek dijital ortamda kart ile ödeme alabilirsiniz.

Yüksek Tahsilat

Nakit akışınızı iyileştirmek için Logo e-Tahsilat ile müşterilerinizden ve bayilerinizden ödemenizi zamanında alabilirsiniz. Üstelik müşterilerinizin kart bilgilerini bir sonraki ödemelerini kolaylaştırmak amacıyla e-Tahsilat altyapısına kayıt etmelerini sağlayabilirsiniz.

Kurumsal & Profesyonel Tahsilat

  • Ödeme talep ederken kredi kartı ve banka kartı ile alternatif yöntemler sunabilir, tahsilat süreçlerinizi daha kurumsal ve profesyonelce yönetebilirsiniz.

 

Kişiselleştirilmiş Tahsilat Sistemi

Bayilerinizin ve iş ortaklarınızın ödemeleri için size özel bir tahsilat sayfası oluşturabilir , müşterilerinzin borçlarını anında tahsil edebilirsiniz.

Güvenlik

Kredi kartı veri ve işlem güvenliğinde en yüksek standart olan PCI DSS Level 1 ile uyumlu altyapı ile kullanıcılarızın güvenli ödeme işlemini tamamlamasını sağlayabilirsiniz.

Taksitli Yapı

Tahsilat zorluklarına karşı taksitli ödeme imkanı ile müşterilerin ödemelerini kolaylaştırabilirsiniz.

Kendi Sanal Posunuza Gerek Yok