Kısa Süreli %20 indirim kampanyasını kaçırmayın!
Cevizli Mahallesi, Zuhal Caddesi Ritim İstanbul Plaza, B Blok, No: 44 Maltepe/İSTANBUL

Online Hesap Özeti

Online Hesap Özeti uygulaması sayesinde tek platformdan banka, şube ve hesap bazlı bakiye bilgilerinizi istediğiniz döviz cinsinden anlık görüntüleyebilir ve uygulamaya entegre olan bankalardaki hesap hareketlerinizi kolaylıkla ERP çözümünüze aktararak, muhasebe kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

 

Gelişmiş Dashboard

Yenilikçi dashboard sayfası üzerinde banka bazlı hesap hareketlerinizi anlık görüntüleyebilir, ERP çözümünüze entegre borç,alacak ve kasa bilginizi takip edebilir, kur hesaplaması yapabilir ve sunulan veri tablolarıyla nakit akışınızı yönetebilirsiniz.

Elektronik Hesap Özeti Aktarımı

EFT, havale, virman para transferine ilişkin işlemler, Çek-senet işlemleri, Kredi kartı ödeme işlemleri hizmet satın alma faturası  ve kasa işlem fişlerinizi ekstre aktar üzerinden kaydedip, ERP çözümünüzde otomatik muhasebeleştirebilirsiniz. 

Geniş Banka Ağı Entegrasyonu

Online Hesap Özeti uygulaması içerisinde Akbank, Albaraka Türk Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk Bankası, Odea Bank, Vakıf Bank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank ile entegrasyon sağlayabilirsiniz

Tüm Bankalar İle Çalışabilme

Tüm bankaların MT940 formatındaki hesap ekstrelerini alarak muhasebeleştirebilirsiniz.

 

Ekstra İşlem Ücreti Yok

Connect Banka modülünü satın almanız sonrası bankanıza ödediğiniz işlem ücreti dışında hiçbir ücret ödemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avantajlı Paket Yapısı

Online Hesap Özeti uygulamasını herhangi bir banka, şube ve işlem sınırı olmadan aylık veya yıllık paket modeliyle kullanabilirsiniz. Üstelik ana firma üzerinden satın aldığınız uygulamamızı (ERP lisans anahtarı alt firmanızla ile aynıysa) alt firmanızda da ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

e-Ekstre’yi kimler, kullanabilir?

Dijital çağa ayak uydurmak ve işgücünü daha verimli kullanmak isteyen tüm şirketler kullanabilir.

 

Çek ve Fatura İskonto uygulaması kullanımınıza hazır!

Çek ve Fatura İskonto uygulamasıyla nakde erişiminizi hızlandırın. Yenilikçi Finansal Teknolojiler alanında geliştirilen uygulama ile çek ve faturalarınızı vadesinden önce nakde dönüştürmek için alternatif finansman kaynaklarını değerlendirin

Nakit Erişimi

Çek ve faturalarınız gibi finansal değerlerinizi ihtiyaç anında Deniz Faktroing ve Tam Faktoring aracılığıyla nakde çevirerek para akışınızı hızlandırabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Şubeye gitmeden çek ya da faturanız için faktoring işlemi yapılıp yapılamayacağını ERP’niz içinden öğrenebilirsiniz.

Uygun Fiyat

Çek ve Fatura İskonto uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır ayrıca sorgulama işlemlerinde herhangi bir ücret ödemezsiniz.